Skrýt nabídku
ČeskyEnglish

KVĚTINY

Vážení kolegové a návštěvníci stránek,

nabídku našeho sortimentu nejdete v přiloženém katalogu. Aktuálně dostupné produkty Vám rádi sdělíme  telefonicky nebo emailem. Objednávku prosím realizujte vyplněním a odesláním formuláře, nebo rovněž telefonicky či emailem.

Květinářská výroba ve VÚKOZ, v.v.i. se zaměřuje především na produkci mladých rostlin. Vegetativně množíme chryzantémy, převislé petúnie, Impatiens Nová Guinea-hybridy, plnokvěté Impatiens walleriana, balkónové a záhonové květiny. Z výsevů připravujeme primule (Primula acaulis, P. x polyantha) a během roku nabízíme rovněž polohotové a hotové hrnkové květiny. Většinu sortimentu mladých rostlin tvoří odrůdy vyšlechtěné u nás ve VÚKOZ, v.v.i. Díky tomu se naše nabídka každoročně částečně obměňuje, starší odrůdy se nahrazují odrůdami novějšími a kvalitnějšími.

KATALOG ke stažení zde (PDF, 8.3 MB)

Objednávkový formulář ke stažení zde (DOC, 280 KB)

Kontakt:
Ing. Tomáš Fánči
vedoucí květinářské výroby
mobil: +420 605 205 060
pevná l. : +420 296 528 257
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

případně:
Renata Krchová
zást. vedoucího
mobil: +420 605 205 059

Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
Květnové náměstí  391
252 43 Průhonice

Kde nás najdete - Mapka

Způsob dodání:
1. Osobní odběr
2. Přepravní firmou Florexpres na CC kontejnerech


OKRASNÉ DŘEVINY

Pro možnost nákupu okrasných dřevin, substrátů, některých květin a semen přejděte prosím na odkaz sekce Dendrologická zahrada - prodejna rostlin: http://dendrologickazahrada.cz/prodejna-rostlin

Tel.: +420 267 711 690

Vaše dotazy na sortiment zboží rádi zodpovíme na e-mail. adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Prodejna je umístěna vedle dálnice, v blízkosti obchodní zóny Čestlice, přímo u hlavního vchodu do Dendrologické zahrady.